tel.0048 506 034 123 tel/fax: 0048 95 752 03 29   email: biuro@ikaa.pl

IKAA Suchomel firma z charakterem

IKAA SuchomelIKAA Suchomel firma z charakterem - Kolejna Biedronka oddana do użytku, 21 stycznia 2016 roku. Od czerwca 2013 roku wybudowaliśmy i wyremontowaliśmy 12 obiektów handlowych Biedronka i 1 obiekt sieci Mila. Na wszystkich tych inwestycjach byliśmy generalnym wykonawcom. Zaczynaliśmy skromnie w 2009 roku od sprzedaży stolarki okiennej nabierając doświadczenia i obycia na rynku budowalnym rozszerzając swój asortyment oraz wachlarz oferowanych usług o kolejne pozycje.

Stopniowo przechodziliśmy od sprzedaży elementów stolarki budowlanej do naturalnego połączenia jej z wykonywaniem prac budowlano- remontowych obiektów handlowych w szczególności sieci Biedronka, Netto oraz Mila. Wkrótce nasza rzetelność i fachowość została doceniona w najwyższym stopniu i zostaliśmy generalnym wykonawcą obiektów handlowych.


 Wywiad redakcji gazety i portalu internetowego Nasz Kostrzyn - zobacz tutaj:

Redakcja: Otwarto już kolejny obiekt wybudowany przez PHU IKAA Suchomel, która to zakończona przez Państwa firmę budowa?

Ireneusz Suchomel: Od czerwca 2013 roku wybudowaliśmy i wyremontowaliśmy dwanaście obiektów Biedronka i 1 obiekt sieci Mila.

Redakcja: Z tego wynika, że średnio wybudowanie takiego obiektu to 2 miesiące, to naprawdę imponujące tempo,

Ireneusz Suchomel: Tak z tą różnicą, że nasza firma buduje lub remontuje kilka obiektów równocześnie. Ciężko wybudować obiekt pod klucz w dwa miesiące.

Redakcja: Jak szybko da się wybudować taki obiekt?

Ireneusz Suchomel: Do tej pory najszybciej wybudowaliśmy Biedronkę od momentu rozpoczęcia robót ziemnych do momentu wydrukowania pierwszego paragonu w kasie w ciągu 3 miesięcy i 7 dni a remonty to okres w zależności od zakresu robót 4-6 tygodni. Przy takim remoncie często pozostają tylko przysłowiowe gołe ściany a często jeszcze trzeba dobudować ok. 50 do 100m2 sklepu.

Redakcja: A jakie plany macie na ten rok, dorobek jest imponujący zatem?,

Ireneusz Suchomel: Budować, remontować i jeszcze raz to samo. Jesteśmy na dobrej drodze aby jeszcze bardziej umocnić naszą współprace z siecią Biedronka. Cały czas pracujemy nad podnoszeniem jakości naszych usług. Mamy nadzieję, że nasza ciężka praca będzie doceniona i zaowocuje następnymi kontraktami.

Redakcja: Powstała nowa firma IKAA Invest Group spółka z o.o. myślicie o własnych inwestycjach związanych z tym rynkiem

Ireneusz Suchomel: Misja firmy jest określona, kiedyś będzie trzeba odejść na emeryturę a na niej chciałoby się pożyć.

Redakcja: Co zatem z podstawową działalnością firmy Okna Drzwi i Rolety,

Ireneusz Suchomel: Firma jak najbardziej funkcjonuje i zaprasza wszystkich do korzystania z naszych usług. Jesteśmy do dyspozycji w zakresie dowolnej sprzedaży i montażu okien, drzwi i całego asortymentu stolarki otworowej oraz serwis i naprawa. Sprzedajemy łańcuszki do roletek materiałowych i budujemy całe obiekty handlowe. Realizujemy nietypowe zamówienia klientów indywidualnych.

Dziękujemy za rozmowę

IKAA Suchomel

 

Kontakt

ul. Jana Pawła II 1a Kostrzyn n/O

e-mail biuro@ikaa.pl

tel. 0048 506 034 123

tel/fax 0048 95 752 03 29

Dane Firmy

IKAA Suchomel

NIP - 598 125 63 44

REGON - 211 025 324

Adres: ul. Jana Pawła II 1a Kostrzyn nad Odrą